8379 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024 -
2030 Oljemålning
Signerad Johansson, Fiskebåtar. Olja på duk, 68x97 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 september 2018 -
2190 Oljemålning
Signerad Johansson, Marint motiv, 63x94
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2009
8296 Oljemålning
signerad Johansson, kustmotiv, 48x66
Såld: 150 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
3291 Oljemålning
signerad Johansson, "Nätupptagning" 52x90
Såld: 4.600 kr
Såldes den 27 augusti 2007 -
3122 Oljemålning
signerad Johansson -51, "Kustlandskap" 45x60
Såld: 150 kr
Såldes den 12 september 2005